Portfolio

Sesje zdjęciowe

Makijaż i stylizacje: Aneta Ciołek AC Atelier

Zdjęcia: Magdalena Siry – Konik

Strony WWW

Social media

Autorki

Magda – z wykształcenia i wielkiej pasji rusycystka, z zawodu i wielkiej pasji fotografka. Fotografuje od ponad 10 lat – najchętniej kobiety oraz dzieci. Za 4 swoje zdjęcia zdobyła międzynarodowe nagrody. Współzałożycielka May Lux Magazine, w którym pełni funkcję dyrektorki ds. fotografii, a także spełnia się literacko, pisząc nostalgiczne felietony o dzieciństwie w domu pod lasem. Dusza mocno artystyczna, która jednak nogi trzyma twardo na ziemi. Kocha różnorodność i może dlatego potrafi znaleźć wspołny język praktycznie z każdym. W zespole studzi emocje grupy i zażegnuje konflikty. 

Aneta – doradca wizerunku, charakteryzatorka i kolorystka. Dyplomowana brytyjskim dyplomem HND Fashion Make-up Artistry. Pasjonatka kobiet, psychologii kolorów i mody. Dyrektor kreatywny magazynu kobiecego May Lux Magazine. Współpracuje z fotografami i fryzjerami kreując wydarzenia, metamorfozy, sesje biznesowe, wizerunkowe i modowe. Przeprowadza profesjonalne analizy kolorystyczne. Autorka programów “Create your image” i “Create your business image” w których doradza kobietom jak zbudować swój wizerunek krok po kroku. Uwielbia kreatywność, sztukę i rozwój osobisty.

Kasia – kreatorka stron WWW oraz specjalistka od social media – głównie Facebooka i Instagrama. Na swoich drogach – prywatnej i biznesowej – stale szuka przygód, nowych znajomości i wyzwań. Pomaga klientom indywidualnym i firmom rozwijać ich biznesy i marki osobiste w internecie poprzez tworzenie ich wizerunku. Kiedyś pasjonatka pracy w dużych korporacjach, dziś woli takie role w życiu, które dają jej wolność w zarządzaniu czasem i pomysłami. Nie lubi próżni – zawsze stwarza sobie (świadomie lub nie) okazje do życiowych rewolucji. Dyrektor techniczny w May Lux Magazine, kocia mama i miłośniczka czekolady. 

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.